Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaZarnestiUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!!

In jos 
+2
Razzer^
funny^
6 participan?i
AutorMesaj
funny^

funny^


Numarul mesajelor : 144
Varsta : 38
Localizare : Zarnesti / Brasov
Data de inscriere : 16/06/2008

Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!! Empty
MesajSubiect: Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!!   Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!! Icon_minitimeMar Aug 12, 2008 12:49 am

...............................................
Nu uita cei mai frumosi ani raman tot cei ai liceului!!Bafta fratzica!!!
Sus In jos
Razzer^

Razzer^


Numarul mesajelor : 143
Localizare : La gagici :X
Data de inscriere : 22/07/2008

Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!!   Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!! Icon_minitimeMar Aug 12, 2008 2:33 pm

no comment Razz frate "Tine-o tot asha" te-am taiat de 2 ori Razz u numai odata
Sus In jos
Ballack

Ballack


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 38
Localizare : Acasa
Data de inscriere : 15/06/2008

Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!!   Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!! Icon_minitimeMar Aug 12, 2008 5:57 pm

Ne cunoastem de ceva vreme...Esti un om cu personalitate si un prieten bun. Succes in tot ceea ce faci cheers
Sus In jos
BeTTy

BeTTy


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 36
Localizare : Direct din coltul blocului... aka Rasnov!
Data de inscriere : 22/07/2008

Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!!   Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!! Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 10:48 am

brudah, esti praf....glumeam

defapt tu esti praful de pe praf....

oricum un om cu e personalitate mare, atat de mare incat nu incape il el....
dar te respect ca esti fratemiu... doamne abia astept al doilea pc... ca sa'ti rup capu online... Twisted Evil

oricum la cs ai putea sa mai iei niste lectii de la mine ... in legatura cu calmatul... nu esti deloc calm cand joci si aici gresesti... in rest daca te'ai calma cred ca ai fi unul dintre cei mai buni jucatori... pana atunci esti doar... rendeer

tot respectul king

dNp Klan RullZZ
Sus In jos
dnp * freaka

dnp * freaka


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 38
Localizare : Rasnov
Data de inscriere : 16/06/2008

Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!! Empty
MesajSubiect: ms   Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!! Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 4:34 pm

dap... te respect si eu fratica... in *** ...glumesc:D stii tu...multumesc tuturor care m-au sustinut...regizorului care a avut grija de scenariu , colegilor mei actori si tuturor celor din regie....aaaa...scuze asta era pt premiul Oscar Smile.... vroiam sa le multumesc doar celor care ma cunoscVery Happy
Sus In jos
http://freaka1985.hi5.com
SkiLLz0r^
Admin



Numarul mesajelor : 112
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/06/2008

Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!!   Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!! Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 2:08 pm

dnp * freaka a scris:
dap... te respect si eu fratica... in *** ...glumesc:D stii tu...multumesc tuturor care m-au sustinut...regizorului care a avut grija de scenariu , colegilor mei actori si tuturor celor din regie....aaaa...scuze asta era pt premiul Oscar Smile.... vroiam sa le multumesc doar celor care ma cunoscVery Happy
bha esti tare hihih re fratica deabea astept sa te vad cum te descurci cu sv vreau sal pui u la punc hai bye ca am treaba prin casa Basketball Basketball cheers
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!!   Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Pareri despre viitorul nostru owner Freaka^ !!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pareri despre ownerul nostru Ballack!!!!
» dnp * freaka
» bancuri :))) lista freaka....
» tps^ pareri
» funny^ sau C.B.U owner aici!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Zarnesti.GamesZone.ro :: Echipa Zarnesti.GamesZone.ro-
Mergi direct la: