Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaZarnestiUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Fara DA / NU

In jos 
+5
veveritza
funny^
BeTTy
Ballack
snail powaaa'
9 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
snail powaaa'

snail powaaa'


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 23/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 8:26 pm

Vin cu inca un joc
Regula : fiecare trebuie sa puna o intrebare, iar urmatorul user trebuie sa dea raspunsul, fara a folosi cuvintele DA si NU si trebuie sa explice raspunsul folosind macar 10-15 caractere(adica fara raspunsuri de genu' : logic, normal etc. ). Apoi si acea persoana pune o intrebare... si tot asa....
Incep eu :
iubesti pe cineva in mod deosebit ?
Sus In jos
Ballack

Ballack


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 38
Localizare : Acasa
Data de inscriere : 15/06/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 8:44 pm

Iubesc pe cineva in mod deosebit desi nu cred ca ar trebui.. Nu dau explicatie ca nu se merita

Urmatoare intrebare:
Crezi ca merita o persoana asa multa atentie daca nu te respecta?
Sus In jos
BeTTy

BeTTy


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 36
Localizare : Direct din coltul blocului... aka Rasnov!
Data de inscriere : 22/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 8:01 am

Merita atentia ta, poate ptr aceea persoana respectul trebuie castigat, iar tu la randul tau poate incerci sa'i castigi respectul, nu toata lumea poate sa respecte fara a critica! parerea mea

Urmatoarea intrebare:
Ce ai alege, o fata care iti este aproape si o iubesti sau o fata care este relativ departe dar de care te'ai indragostit la primul zambet-prima privire?
-motiveaza te rog... (tinand cont ca ambele fete te plac)

e o dilema de a mea.... Suspect
Sus In jos
funny^

funny^


Numarul mesajelor : 144
Varsta : 38
Localizare : Zarnesti / Brasov
Data de inscriere : 16/06/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 1:50 pm

Clar ca voi opta pentru fata care e aproape cu toate ca deocamdata mai am de umblat hai hui asa pana la 40 sa zicem pentru ca dragostea adevarata e falsa si aceea Wink !!!
intrebarea va fii:
Sa imi ziceti de va place Counterul ca prea o dam in intrebari personale??

Si baieti ati cam gresit si voi sublinia cu rosu ca ati folosit cuvintele!!!!!
Sus In jos
veveritza

veveritza


Numarul mesajelor : 150
Varsta : 35
Localizare : Fagaras/Brasov
Data de inscriere : 15/06/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: muahahaha   Fara DA / NU Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 3:15 pm

pac pac bum bum :X poate sunt umpic fanatica ca imi place jocul asta .. pentru baieti cica! Evil or Very Mad e si pt fete... unele fete care nu se joaca cu papusile cand sunt mici ci le plac soldatzeii Wink Twisted Evil cred... bounce oricum cs pentru mine e o chestie de fun! urasc doar gandul ca o sa ajung suferinda si obsedata .... sper sa nu! (suferinda= dau slay ca mi`am luat headu de la unu/ lama /sau mi-a luat arma din fatza ) suferinzii = pig oricum m`am abatut de la subiect Razz
FUN =
de_dust2
ff on
tero
bomba
taking the left, quick
prin tunel
stanga
doua grenade trec pe deasupra capului
o privire scurta pe radar, ok... ppl following me.
ies in curticica si gasesc 3 ct usor ametiti de flashbang-ul aruncat inainte sa ies din tunel.
Incep.
1 a murit scurt
al doilea topaie amuzant surprins cu grenada in mana
al treilea ma toaca pe mine
ii intorc serviciul
mor
bubuie grenada scapata de ct 2

intrebarea mea... Razz
Daca Dumnezeu e atotputernic poate creea o piatra atat de mare incat sa nu o poata ridica!?

astept raspunsuri inteligente bounce

Idea veve Idea
Sus In jos
BeTTy

BeTTy


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 36
Localizare : Direct din coltul blocului... aka Rasnov!
Data de inscriere : 22/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 3:35 pm

foarte tare raspunsul ala intrabarea lu funny.. GG veve

Hm dumnezeu... parerea mea e ca daca dumnezeu ar exista (desii ma indoiesc rau) ar face urmatoarele lucruri...

Ziua 1: ar creea omul
Ziua 2: ar creea materialul din care sa faca piatra

Ziua 3: ar creea creierul, sa'l faca pe om sa se mai miste si sa nu uite sa respire

Ziua 4: ar creea femeia, ca sa'i dea motiv omului sa'si caute de munca... ca sa nu mai tipe femeia ca el nu are serviciu si sta ca porcul toata ziua acasa...

Ziua 5: ar creea locul de munca, o cariera de pietre.. in care omul scoate pietre din ce in ce mai mari...

Ziua 6: ar creea mai mult creier ca sa'l faca pe om sa construiasca o masinarie care sa ridice cea mai mare piatra posibila ptr ca apoi sa'i dea drumul peste femeia care aduce cica terciul ala la care ea ii zice "mancare"

Ziua 7: dumnezeu s'ar odihni... cum face deobicei gras lenes ce e ... si s'ar uita cum barbatul isi asteapta femeia sa vina cu "mancarea" si cum femeia este strivita de o piatra imensa...


veve sper ca ti'am raspuns la intrebare...
acuma am eu o intrebare...

Daca ai alege intre fumul de dupa foc si scantei ce ai alege?!

astept un raspuns bun... si motivati.. Razz
Sus In jos
snail powaaa'

snail powaaa'


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 23/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 3:58 pm

Asta e un fel de intrebare: ce ai alege intre un copil si o partida de 'dragoste' ? Smile) Acelasi raspuns l-ar da oricine, scantei.
Un mic apropo dau la intrebarea ta. Intrebarile trebuie sa fie de asa natura la care in mod normal s-ar raspunde cu da/nu, dar respectand regula userul este nevoit sa exemplifice.. intelegi? Smile

Intrebare: Esti gamer inrait ? Neutral
Sus In jos
BeTTy

BeTTy


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 36
Localizare : Direct din coltul blocului... aka Rasnov!
Data de inscriere : 22/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 4:34 pm

aha scz nu intelesesem... ok.

hmm ma joc foarte putin pe pc in ultimul timp deaorece imi lipseste timpul liber si atunci cand am putin timp liber MA JOC CS sau vb cu femeiele....(prietenii stiu problema mea)
deci printr'o analiza morfologiza si contemporana a intrebarii tale am ales raspunsul nejustificat de mai sus... dar sa par intelectual am mai adaugat si frazele astea lipsite de interes, dar cuvintele care le folosesc se regasesc mai mult ca sigur in DEX, iar in lipsa de ocupatie la munca incerc sa te fac pe tine cititorule sa faci spume la gura, ca desii ai incerca sa te opresti sa mai citesti, iti lipseste cu desavarsire vointa, ca daca ai citit probabil o sa faci spume la gura ca nu ai putut sa te opresti... si probail o sa'mi atragi atentia ca scriu numai prostii, iar tu ca stai si citesti INCA in continuare denota faptul ca vointa e punctul tau slab... si mai te si intrebi ?daca esti gamer inrait? daca ai fi fost stiai ca bmb se pune acolo unde e X'ul ce'l mare... si tu Ct'rule opresta'te sa mai incerci sa dezarmosezi ostaticii, m'am saturat sa omori ostaticii si sa'i intrebi unde au ascuns bmb, gamere aia sunt OASTATICII nu teroristii, dar vezi ca inca citesti in continuare si te intrebi ce vreau sa dovedesc cu asta, sincer nimik dar lipsa de ocupatie formeaza o imaginatie bogata...asta e fain la chesti asta desii a vrea sa te opresti curiozitatea ta de pisica moarta te impinge sa citesti toate aberatiile mele.. si inca ceva iti multumesc daca ai citi pana la sfarsti... macar ca imaginatia mea sa fie rasplatita cu 2 ochi aruncati peste niste randuri lipsute de importanta... deci mai ai si altceva de spus?!

daca n'ai facut inca spume raspunde'mi la intrebare...

Iti place sa joci in echipa teroristilor?!


Ultima editare efectuata de catre BeTTy in Joi Aug 14, 2008 6:20 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
SkiLLz0r^
Admin



Numarul mesajelor : 112
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/06/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 5:13 pm

ce problema ??? ca nu inteleg? ma scuzati ca am facut off topic
Sus In jos
funny^

funny^


Numarul mesajelor : 144
Varsta : 38
Localizare : Zarnesti / Brasov
Data de inscriere : 16/06/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 5:42 pm

Off copii din ziua de azi cum sa inteleaga!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Intrebarile trebuie sa fie de asa natura la care in mod normal s-ar raspunde cu da/nu, dar respectand regula sa nu folosesti DA / NU !!!!

Veve a scris :
"unele fete care nu se joaca cu papusile cand sunt mici ci le plac soldatzeii Wink"

Betty a scris "
"daca nu ai facut inca spume raspunde'mi la intrebare..."

Iar u Skill de ce sa dai topic close hai raspunde la intrebari !!!!!

ultima intrebare :

"Iti place sa joci in echipa teroristilot?!"
Sus In jos
SkiLLz0r^
Admin



Numarul mesajelor : 112
Varsta : 33
Data de inscriere : 15/06/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 1:01 am

nu am chef sa pun intrebari si sa raspund .............e naspa sa joci la tero deoarece detest calasu hay bye

........................................
Sus In jos
Razzer^

Razzer^


Numarul mesajelor : 143
Localizare : La gagici :X
Data de inscriere : 22/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 1:04 am

Razzer^ omoara totzi counterii, pune bomba, Razzer^ ramane singur si face toata echipa counterilor si bomba bubuie.....buuuummm, poccc , he.ad.sh.oot Razz, terorist win = Razzer^ deci acuma cred k ai inteles de ce imi place sa joc in echipa teroristilor cyclops


Cs-ul creeaza dependentza? .... sau .... bounce
Sus In jos
Jean^

Jean^


Numarul mesajelor : 77
Varsta : 32
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 29/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeSam Aug 23, 2008 8:16 pm

Hmmm...oare...cei care stau 24 de ore din 24 la Counter ar trebuii sa se gandeasca ca a devenit dependenta pentru el... Very Happy Very Happy



Next question...


Iti iubesti parintii???
Sus In jos
Razzer^

Razzer^


Numarul mesajelor : 143
Localizare : La gagici :X
Data de inscriere : 22/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeDum Aug 24, 2008 10:28 am

Da ii iubesc cand trebuie sa imi dea bani....si in rest ii iubesc da atunci e iubire adevarata Smile)))

Care e cel mai mare fragar de pe svr? Very Happy
Sus In jos
Jean^

Jean^


Numarul mesajelor : 77
Varsta : 32
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 29/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeDum Aug 24, 2008 6:12 pm

Scuze ca fac offtopic dar Razzer^ dar parca jocu e fara DA sau NU
Sus In jos
Ballack

Ballack


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 38
Localizare : Acasa
Data de inscriere : 15/06/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeJoi Aug 28, 2008 3:14 pm

Razzer^ a scris:

Care e cel mai mare fragar de pe svr? Very Happy

Este greu sa faci o alegere alegand cel mai "Fragar"
Daca joci la sunet e si normal sa stai sa asculti ce si cum.

Urmatoarea intrebare:
Iti place sa joci cu awp-ul (declarata cea mai puternica arma) ?
Sus In jos
Razzer^

Razzer^


Numarul mesajelor : 143
Localizare : La gagici :X
Data de inscriere : 22/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeJoi Aug 28, 2008 4:18 pm

Imi place :X awp Mad dar cel mai mare damage il dai cu lama io am vazut un dmg dat cu lama 780 dmg(hs pe la spate ) Wink

Un m4a1 cu 100 de gloantze si un deagle cu 20 :X ar fi frumos? :>
Sus In jos
Ballack

Ballack


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 38
Localizare : Acasa
Data de inscriere : 15/06/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeJoi Aug 28, 2008 5:21 pm

deagle-ul desigur ca e mai avantajos cu mai multe gloante...la m4a1 ajung si atatea ca faci 2-3 insi cu 30 de gloante cheers
Va place glock-ul?
Sus In jos
BeTTy

BeTTy


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 36
Localizare : Direct din coltul blocului... aka Rasnov!
Data de inscriere : 22/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 10:21 am

i love to glock'it Very Happy.... este bestial mie imi place la nebunie sa trag cu el.... insa are un dezavantaj... daca n'ai nimerit capu din prima esti ca si mor Smile) insa we love to glock'it Very Happy




Ti'ar placea sa joci Cs cu mai multe fete, goale Very Happy !?
Sus In jos
Ballack

Ballack


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 38
Localizare : Acasa
Data de inscriere : 15/06/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 3:03 pm

Goale stand langa tine sau goale la ele acasa? lol!
Ce rezolvi daca joci cs cu ele langa tine?
Daca joci pai joaca daca vrei femei pai mergi la femei Laughing
Credeti ca prezenta fetelor pe server e benefica?
Sus In jos
BeTTy

BeTTy


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 36
Localizare : Direct din coltul blocului... aka Rasnov!
Data de inscriere : 22/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 7:15 pm

depinde de fete care stiu cs, eu zic ca e benefica, insa de fete ca pisicutza care are admin maior si ii zice veve sa'i zica comanda ptr 2 harti la vot....si ea iese... haba'r n'am ce sa zic....

veve stie mai bine povestea.... Razz


Te crezi zeu in cs ?!?!
Sus In jos
Ballack

Ballack


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 38
Localizare : Acasa
Data de inscriere : 15/06/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 7:29 pm

In nici un caz. Ma cred un jucator sub media celor care intra pe acest server.

Crezi ca ai putea invata cs de la un jucator mai bun ca tine?
Sus In jos
Jean^

Jean^


Numarul mesajelor : 77
Varsta : 32
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 29/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 7:48 pm

Bineinteles...eu ca jucator am de invatat multe de la voi.... Very Happy

Next question:


Ma veti injura daca ma veti vedea pe strada? lol!
Sus In jos
Razzer^

Razzer^


Numarul mesajelor : 143
Localizare : La gagici :X
Data de inscriere : 22/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 8:37 pm

Dak imi dai si mie un motiv k sa te injur te injur Razz

Dak nu s-ar fi inventat headshoturile credetzi k ballack ar avea atat de multe kiluri? Razz
Sus In jos
BeTTy

BeTTy


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 36
Localizare : Direct din coltul blocului... aka Rasnov!
Data de inscriere : 22/07/2008

Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 10:08 pm

hmmmmmmmmmmmmmmm deci parerea mea este ca ballack... ne alerga cu bmb si ne'o dadea in cap pana murea... deci vb lu razzer.... stie el deci binenteles.... deci ... eu am incredere in ballack...deci ce intrebare e asta ... deci next intrebare Very Happy



Crezi ca daca in loc de cutit in CS era o banana Razzer avea numai ss cu banane in urechi?!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fara DA / NU Empty
MesajSubiect: Re: Fara DA / NU   Fara DA / NU Icon_minitime

Sus In jos
 
Fara DA / NU
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Zarnesti.GamesZone.ro :: Discutii libere-
Mergi direct la: