Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaZarnestiUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Service de Calculatoare

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
BlackDeath666

BlackDeath666


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 37
Data de inscriere : 17/06/2008

Service de Calculatoare Empty
MesajSubiect: Service de Calculatoare   Service de Calculatoare Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 9:19 am

Salutare, Incerc s mai dau o mana de ajutor tuturor celor care folosesc acest forum.
Dupa cum unii stiti altii poate nu lucrez intr'un service autorizat de calculatoare, laptopuri...si altele...asa ca orice problema aveti contactati'ma pe acest topic..si in cel mai scurt timp voi incerca sa va rezolv problema...dak nu reusesc aici va invit pe Bulevardul Grivitei nr.65, 2NET SERVICE CENTER , Brasov, si cautati acolo pe (Sorin -- my real name sau Black...)..
Va multumesc si mult respect, sper sa fiu intr'un fel de ajutor...
Sus In jos
http://blackdeath666.home.ro/
AnoXys

AnoXys


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 43
Localizare : Fagaras
Data de inscriere : 15/08/2008

Service de Calculatoare Empty
MesajSubiect: Ce mica e lumea.   Service de Calculatoare Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 1:22 pm

Si eu lucrez in domeniu dar sunt freelancer in Fagaras .... Smile
Oricum uite m-ar interesa un display pentru un Acer Aspire 3680. Daca ai pe acolo pe la service poate ne rezolvam cumva !!!
Sus In jos
BlackDeath666

BlackDeath666


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 37
Data de inscriere : 17/06/2008

Service de Calculatoare Empty
MesajSubiect: :(   Service de Calculatoare Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 2:34 pm

mda...asa ceva in service nu avem...acea serie de laptopuri..a avut acest defect..deci stai linistit nu esti singurul cu aceasta problema...credk k vreo 7-8 Acer Aspire 3680 vin lunar in service cu probleme de display..vestea proasta pentru tine e insa k nu am asa ceva in service(display)...si pretul exact este: 406 EURO/ 364 EURO (cu discount)...dak vrei sa auzi parerea mea...nu merita sa cumperi display...si dak iti permiti si veri sa'ti iei laptop nou iti recomand Toshiba(mai mult) sau Hp....
Sus In jos
http://blackdeath666.home.ro/
AnoXys

AnoXys


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 43
Localizare : Fagaras
Data de inscriere : 15/08/2008

Service de Calculatoare Empty
MesajSubiect: laptop   Service de Calculatoare Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 5:05 pm

Laptop-ul este al unui prieten si s-a spart display-ul fiind in responsibilitatea mea la vremea respectiva .... Am tot guglit pe net dar degeaba.. tot preturi exorbitante .. eu faceam apel la ceva SH !! Daca iti trece ceva prin mana nu ezita sa ma anunti .
REGARDS !!
Sus In jos
BlackDeath666

BlackDeath666


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 37
Data de inscriere : 17/06/2008

Service de Calculatoare Empty
MesajSubiect: am gasit   Service de Calculatoare Icon_minitimeMar Aug 19, 2008 11:56 am

wsalutare..cred k ti'am gasit un display..pentru laptop..de la un tip care are placa de baza busita si vrea sa vanda pe componente..faza e k laptopul lui e aspire 5100 display 15"....din cate imi amintesc yo...si la laptopul tau e tot de 15" si cred k se si potrivesc...eu iti trimit un prv..cu nr..meu de tel...si discutam...
Sus In jos
http://blackdeath666.home.ro/
Continut sponsorizat





Service de Calculatoare Empty
MesajSubiect: Re: Service de Calculatoare   Service de Calculatoare Icon_minitime

Sus In jos
 
Service de Calculatoare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Zarnesti.GamesZone.ro :: Discutii libere-
Mergi direct la: